Έκθεση ζωγραφικής: Όλα τα μεγάλα έργα των μικρών καλλιτεχνών του Δημοτικού Σχολείου Αγγελοχωρίου
0 comments
1.57k
Την Τετάρτη 12 Ιουνίου θα κοσμίσουν την αίθουσα του Κ.Α.Π.Η Αγγελοχωρίου οι ζωγραφιές των μαθητριών και των μαθητών του Δημοτικού Σχολείου Αγγελοχωρίου.
Η έκθεση ζωγραφικής με θέμα «Κάθε παιδί είναι ένας καλλιτέχνης» θα φιλοξενηθεί στην αίθουσα του Κ.Α.Π.Η Αγγελοχωρίου, όπου οι μικρές μαθήτριες και οι μικροί μαθητές του Δημοτικού Σχολείου Αγγελοχωρίου θα παρουσιάσουν σε γονείς, παππούδες, γιαγιάδες και κάθε επισκέπτη της έκθεσης τις σκέψεις και τα συναισθήματα του όπως μοναδικά αποτύπωσαν στο χαρτί!
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΡΧΕΙΟΥ
Μπορείς να διαβάσεις:
Το 7ο Σεργιάνι του Λ.Χ.Σ «Η Παναγία Φανερωμένη» στην παράδοση και τον πολιτισμό